SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 *

Béčko nedokázalo prolomit obranu Polné a bere bod

Místo: Městský stadion Polná.
Počet diváků: 146.

Polná: Duba – Diviš, Voráček (90+2. Vošmera), Labaran, Pecina, Haala, Zid (80. Čaloud), Skryja (58. Fuxa), Kazlou, Voráč, Žila. Trenér Adamec.

Líšeň B: Ulrich – Daněk, Červík, Hanuš, Toczyski – Rudyk, Šíp – Špička (72. Matocha), Minařík, Ferlay (46. Bílek) – Dostálek. Trenér Mazura.

Ve 26. kole Moravskoslezské divize skupiny D jsme zajížděli k soupeři do Polné. Utkání začalo opatrně z obou stran. První naše šance přišla ve 26. minutě, kdy se Šípův prudce centrovaný míč dostal pomocí teče domácích na břevno Dubovy branky. Ve 38. minutě zahrozili i domácí, když rychlý protiútok zakončil domácí útočník střelou doprostřed Ulrichovy branky. Hra se nadále odehrávala převážně na našich kopačkách, ale bohužel nic vážnějšího nepřinesla a tak se šlo do šaten za nerozhodného stavu.

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji a začali si vytvářet možné brankové příležitosti, kterých jsme měli tentokrát opravdu málo. V 55. minutě po rychlém protiútoku Bílek průnikovou přihrávkou vybídl Dostálka, který předložil Toczyskému a ten pro naši smůlu míč vůbec netrefil. Naproti tomu v 58. minutě pomezní rozhodčí Fabeš nechal pokračovat útok domácích, byť všichni přítomní na stadionu viděli, že se jedná o postavení mimo hru a vynikající Ulrich se blýskl skvělým zákrokem a zneškodnil velkou šanci domácího týmu. Naše mužstvo mělo značnou územní převahu, ale bez vstřelené branky a ani s vážnější vyloženou šancí. Až v 84. minutě Toczyski oklamal soupeře a průnikovou přihrávkou vyslal Dostálka, který si sice dobře obhodil obránce, ale jeho zakončení chyběla přesnost. V závěru utkání ještě Bílek přesným centrem našel Minaříka, ale jeho hlavička neměla dostatečnou razanci. Diváci se tak branky nedočkali a utkání skončilo za nerozhodného stavu.

OHLASY PO UTKÁNÍ

Asistent trenéra Vytopil: „Soupeř hrál hluboko, bránil prakticky se všemi hráči, a chodil do rychlých protiútoků. Pokud chceme být úspěšní, musíme hrát rychleji a neplést si rychlost se zbrklostí. Na zisk bodů jsme dnes rozhodně měli. Remíza však není prohra. Jedeme dál.“

Další utkání odehraje B-tým v neděli 26. května v 17:00 hod. na domácím stadionu s týmem z Havlíčkova Brodu, PŘIJĎTE NÁS PODPOŘIT !!