SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 * SINCE 1924 TO 2024 *

A tým    19.06.2024   |    Redakce

Přijďte v neděli na den oslav a utkání s Baníkem Ostrava

Důležité info pro všechny fanoušky k oslavám 100 let výročí a k utkání s FC Baník Ostrava. Prodej vstupenek od 12.00 hodin na hlavní pokladně.

Oslavy 100 let výročí klubu

SK Líšeň - FC Baník Ostrava

neděle 23. 6. 2024 vstup od 12.00 / utkání v 15.00 hodin

Prodej vstupenek : pokladna bude v tento den otevřena od 12.00 hodin

Vstupné do areálu 50,- Kč / děti do 150 cm zdarma

Vstupné na utkání: Hlavní tribuna 150,- Kč Tribuna 2 / 100,- Kč Stání 50,- Kč děti do 150cm na stání zdarma

Věci z Fanshopu , výroční šálu, odznak, edice 100let, MARVANI a knihu můžete zakoupit na stánku vedle hlavní pokladny

Program

12:00 – 14:30 setkání bývalých hráčů a bývalých trenérů A mužstva SK Líšeň

12:00 – 13:30 na hřišti s UMT soutěže pro děti

14:45 křest knihy před utkáním

15:00 slavnostní výkop

15:00 – 17:00 utkání SK Líšeň vs. FC Baník Ostrava / o přestávce: vystoupení, tombola

17:00 – 18:00 po utkání autogramiáda hráčů, dražení výročních dresů s podpisem

17:00 – 21:00 cimbálová kapela Líšňáci - volná zábava

Po celou dobu akce doprovodný program v celém areálu stadionu

Prosíme všechny fanoušky, kteří se chystají na tuto akci, a hlavně na utkání, aby přišli s dostatečným časovým předstihem kvůli bezpečnostním opatřením, kontrole při vstupu na stadion (turniket, kontrola, osobní prohlídka…atd.)

Také si dovolujeme požádat fanoušky z Líšně a blízkého okolí, aby použili prostředků městské hromadné dopravy, protože možnost parkování u stadionu je omezená. Řiďte se pokyny security. Děkujeme všem za pochopení.

Přijďte a odneste si krásnou výhru domů...

Zakupte si výroční slosovatelný program o ceny za 18.000,- Kč

Naši partneři, firmy EVERY, ForActiv, Vitar, Potrefená Husa a Bistro za bránou, věnují na toto utkání krásné ceny v celkové hodnotě 18.000,- Kč

1. - 3. cena – od výrobce luxusních lůžkovin EVERY

(jedná se o tři sety luxusní přikrývky a polštáře EVERY EMOTION DREAM, celkem v hodnotě 15.000,- Kč)

4. cena – balíček v hodnotě 900,- Kč od firmy ForActiv

5. cena – balíček vitamínových doplňků v hodnotě 600,- Kč od firmy Vitar

6. cena – poukaz v hodnotě 500,- Kč od našeho Bistra za bránou

7. cena – poukaz v hodnotě 2x 500,- Kč od restaurace Potrefená Husa Líšeň

Výroční program zakoupíte za 30,- Kč v pokladně nebo na stánku Fanshopu.

Čísla výherních programů budou oznámena na konci 1. poločasu a v rámci přestávky
si výhru vyzvednete přímo na hrací ploše. V poločasové přestávce navíc do hlediště přiletí 10 krásných polštářků EVERY.

Přehled vstupů do jednotlivých sektorů:

Sektor 1 – stání za brankou u restaurace – vstup hlavním vchodem

Sektor 2 – stání/ Tribuna hosté – samostatný vstup z parkoviště na konci ulice Kučerova

Sektor 3 – Tribuna 2 – samostatný vstup velkou bránou za tribunou hostí

Sektor 4 – stupně na stání vedle hlavní tribuny - vstup hlavním vchodem

Sektor 5 hráči + personál – vstup z parkoviště za tribunou

Sektor 6 – Hlavní tribuna – vstup hlavním vchodem

VIP + partneři klubu - vstup z ulice bratří Pelíšků

Do daného sektoru je nutné vstoupit VÝHRADNĚ určeným vchodem !!!

Info pro fanoušky hostujícího týmu. Vstup do areálu pro fanoušky hostů je S2 za parkovištěm z ulice Kučerova