Vedení mužstev
Muži A
◦ Hlavní trenér: Milan Valachovič
◦ Trenér: Petr Maléř
◦ Asistent trenéra: Petr Pecha
◦ Vedoucí mužstva: Dagmar Wallová
◦ Trenér brankářů: Tomáš Sedmidubský
◦ Asistent trenéra brankářů: Vojtěch Marek
◦ Masér a kustod: Přemysl Klein
◦ Lékař: MUDr. Petr Otiepka
◦ Fyzioterapeut: Mgr. Lucia Knapová
Muži B
◦ Trenér: Josef Mazura
◦ Asistent trenéra: Ladislav Hanuš
◦ Vedoucí mužstva: Roman Vytopil
◦ Trenér brankářů: Tomáš Sedmidubský
◦ Masér: Přemysl Klein
◦ Fyzioterapeut: Mgr. Lucia Knapová
Dorost U19
◦ Trenér: Vladimír Michal
◦ Trenér: Mgr. et Mgr. et Mgr. Bc. Zdeněk Julínek
◦ Vedoucí mužstva: Kateřina Ševčíková
◦ Trenér brankářů: Jiří Dostál, Tomáš Jícha
◦ Kondičně-silový trenér: Tomáš Vejmělek
◦ Kondiční trenér: Vlastimil Lysák
◦ Fyzioterapeut: Mgr. Lucia Knapová
Dorost U18
◦ Trenér: Martin Sus
◦ Asistent trenéra: David Pašek
◦ Vedoucí mužstva: Roman Ševčík
◦ Trenér brankářů: Jiří Dostál, Tomáš Jícha
◦ Kondičně-silový trenér: Tomáš Vejmělek
◦ Kondiční trenér: Vlastimil Lysák
◦ Fyzioterapeut: Mgr. Lucia Knapová
Dorost U17
◦ Trenér: Miroslav Štěpánek
◦ Asistent trenéra: Pavel Čermák
◦ Vedoucí mužstva: Lucie Dubová
◦ Trenér brankářů: Jiří Dostál, Tomáš Jícha
◦ Kondičně-silový trenér: Tomáš Vejmělek
◦ Kondiční trenér: Vlastimil Lysák
◦ Fyzioterapeut: Mgr. Lucia Knapová
Dorost U16
◦ Trenér: Michal Odehnal
◦ Asistent trenéra: Robert Semrád
◦ Vedoucí mužstva: Anita Dervišić
◦ Trenér brankářů: Jiří Dostál, Tomáš Jícha
◦ Kondičně-silový trenér: Tomáš Vejmělek
◦ Kondiční trenér: Vlastimil Lysák
◦ Masér: Anita Dervišić
◦ Fyzioterapeut: Mgr. Lucia Knapová
Žáci U15
◦ Trenér: Marek Střeštík
◦ Asistent trenéra: Michal Feilhauer
◦ Vedoucí mužstva: Monika Davidová
◦ Trenér brankářů: Jan Herink
◦ Fyzioterapeut: Mgr. Lucia Knapová
Žáci U14
◦ Hlavní trenér: Ladislav Gőgh
◦ Trenér: Jakub Milotínský, Radim Havlíček
◦ Vedoucí mužstva: Radim Havlíček
◦ Trenér brankářů: Jan Herink
◦ Fyzioterapeut: Mgr. Lucia Knapová
Žáci U13
◦ Hlavní trenér: Martina Ryšavá
◦ Trenér: Ladislav Kollár, Michal Jeřábek
◦ Vedoucí mužstva: Pavel Rašovský
◦ Trenér brankářů: Pavel Plchut
◦ Fyzioterapeut: Mgr. Lucia Knapová
Žáci U12
◦ Trenér: Ľuboslav Hnát
◦ Asistent trenéra: Richard Sýkora, Ilya Burdov
◦ Vedoucí mužstva: Petr Sklenský
◦ Trenér brankářů: Pavel Plchut
◦ Fyzioterapeut: Mgr. Lucia Knapová
Přípravka U11
◦ Hlavní trenér: František Fučík, Ondřej Koutný
◦ Trenér: Tomáš Hložánek
◦ Vedoucí mužstva: Tomáš Hložánek
Přípravka U10
◦ Hlavní trenér: Aleš Burget
◦ Trenér: Jan Šmejkal, Pavel Fiala
◦ Vedoucí mužstva: Pavel Fiala
Přípravka U9
◦ Hlavní trenér: Jan Gruník
◦ Trenér: Tomáš Slavík, Martin Švihálek
◦ Vedoucí mužstva: Libor Hlaváč
Přípravka U8
◦ Hlavní trenér: Lukáš Dostál
◦ Trenér: Jan Vohnout, Lukáš Krovický
Minipřípravka U7
◦ Hlavní trenér: Jan Ulrich
◦ Vedoucí mužstva: David Linger
Předpřípravka U6
◦ Trenér: David Linger
Nábor
◦ Trenér: David Linger
Ženy A
◦ Trenér: Tomáš Šperka
◦ Asistent trenéra: Radek Řezník
◦ Vedoucí týmu:
◦ Trenér brankářek: Petr Otruba
Ženy B
◦ Trenér: Radek Řezník
◦ Asistent trenéra: Tomáš Šperka
◦ Vedoucí týmu:
◦ Trenér brankářek: Petr Otruba
Juniorky WU18
◦ Trenér: Michal Lukáč
◦ Asistent trenéra: Jaroslav Pokorný
◦ Vedoucí týmu: Jaroslav Pokorný
◦ Trenér brankářek:
Starší žákyně WU15
◦ Trenér: Václav Koutný
◦ Asistent trenéra: Oleksii Shypkin
◦ Trenér brankářek: Alžběta Šuškevičová
Mladší žákyně WU13
◦ Trenér: Miroslav Žabka
◦ Asistent trenéra: Zita Goldmannová
◦ Trenér brankářek: Alžběta Šuškevičová
Senioři
◦ Trenér: Daniel Kúkol
◦ Asistent trenéra: Zdeněk Kadlec
◦ Vedoucí mužstva: Jiří Dosoudil
Futsal
◦ Trenér: Vojtěch Grus
◦ Vedoucí mužstva: Tomáš Josefi