B-tým díky raketovému startu vyhrál v Břeclavi

Branky: 77. Kristoň – 1. Bílek, 13. Hochman.

ŽK: Mikáč, Fiala, Knotek, Malár (vedoucí týmu) – Rudyk, Daněk, Hanuš, Ferlay, Dostálek, Vytopil (vedoucí týmu), Toczyski.

Místo: Fotbalový areál Tatran, Břeclav - Poštorná.
Počet diváků: 100.

Břeclav: Fibingr – Herman (68. Mustafa), Hloch, Kovařík, Knotek, Hynek (68. Ryšavý), Mikáč, Fiala, Vocílka (68. Macháček), Grábl, Skočovský (61. Kristoň). Trenér Víšek.

Líšeň: Modlitba – Daněk, Cupal, Hanuš (61. Bolovintsev), Toczyski – Rudyk, Fall – Bílek (86. Matocha), Minařík, Hochman (46. Ferlay) – Dostálek. Trenér Mazura.

Ve 28. kole Moravskoslezské divize skupiny D na nás čekala na stadionu v Poštorné zachraňující se Břeclav. Po úvodní rozehrávce domácích obral Bílek rozjímajícího obránce o míč a prudkou dělovkou překvapil nejen brankáře Fibingra, a poslal naše mužstvo do vedení. Následné minuty nepřesností domácích vyústili v rychlý protiútok, ve kterém opět režii převzal Bílek. Ten ve 13. minutě povedeným centrem předal míč Rudykovi, který šikovně předložil volnému Hochmanovi a ten nemilosrdně potrestal domácí - 0:2. Následná velmi povedená kombinace v 16. minutě se téměř vydařila, ale zakončující Dostálek těsně minul pravou tyč Fibingrovi branky. Zbytek prvního poločasu už více vyložených brankových nepřinesl.

Do druhého poločasu jsme vstoupili s jednou změnou, na levém kraji vystřídal Hochmana rychlonohý Ferlay. Hrálo se především ve středu pole a oba celky hrozily spíše ze standardních situací. Ve druhé půli nás několikrát zachránil vynikající Modlitba, který nás svými zákroky doslova podržel. Ve velmi nepřátelském prostředí jsme nedokázali držet míč a podlehli jsme nepochopitelně stylu hry domácích. Jeden ostrý zákrok střídal druhý a naše mužstvo houževnatě odolávalo dlouhým nákopům Břeclavského celku. Až v 77. minutě po špatné rozehrávce a propadnutí na kraji hřiště trefil domácí Kristoň přesně k pravé tyči a snížil stav utkání na 1:2. Naši hráči se ještě víc semknuli a i přes velmi dlouhé nastavení rozhodčího doslova udolali výsledek 1:2 a odváží si plný počet bodů.

Další utkání odehraje B-tým v sobotu 8. června v 11:00 hod. na hřišti v Blažovicích u Brna, PŘIJĎTE NÁS PODPOŘIT !!