ŽK: Svatek – Rolinek, Jeřábek, masér Klein, Jokovič, Tauš.

Diváků:
1 090.

Táborsko: Pastornický – Varačka (68. Plachý), Nsunzu, Kone, Tusjak – Kateřiňák, Bláha – Zeman (59. Mach), Sojka (59. Skopec), Dordič (90. Osmančík) – Svatek (68. Šašinka). Trenér Nádvorník.

Líšeň: Šulla – Jokovič, Jeřábek, Lutonský – Čermák, Dziuba – Gerža (74. Rimovičs), Aldin (33. Hapal), Mionič (74. Raab), Sokol – Rolinek (59. Tauš). Trenér Valachovič.

Začátek zápasu ozdobil po deseti minutách svým zákrokem Michal Šulla, kdy zneškodnil velkou šanci Táborska, razantní hlavičku Zemana. Více střel na branku už ale první půle nenabídla. Na konci poločasu rozhodčí rozdal dvě žluté karty. Martin Rolinek zavadil o Koného, a těsně před přestávkou dostal po naší chybě žlutou kartu kapitán Michal Jeřábek. V nastavení jsme se dostali do slibné šance, které chybělo ke zdárnému konci jen málo. Adrián Čermák hledal centrem hlavu Martina Rolinka, ten bohužel na balon nedoskočil. Táborsko sice drželo míč častěji na kopačkách, naše defenziva ale bránila bezchybně.

Druhý poločas odstartoval brejkem Táborska. Svatek se snažil doběhnout přihrávku od Dordiče, u míče byl ale včas Michal Šulla. První gól utkání padl v 53. minutě po akci Varačky, který zatáhl míč po pravé straně a přesně odcentroval před branku, kde se k tyči trefil Dordič a Táborsko šlo do vedení. Branka nás nedeprimovala. Naopak k vyrovnání měl blízko dvě minuty po inkasovaném gólu Ondřej Hapal, ale Pastornický si míč pohlídal. V 57. minutě pak poslal Adrián Čermák z trestného kopu z 25 metrů míč těsně vedle vzdálenější tyče. Obraz hry se tak po první brance změnil, Táborsko spoléhalo na pevný obranný blok. Zároveň však hrozilo z rychlých breků, po jednom z nich se v 78. minutě dostal do příležitosti Šašinka, jenže hlavou přestřelil. V závěrečných minutách jsme se snažili o vyrovnání, bohužel se nám skórovat nepodařilo, byť jsme v závěru hráli se třemi útočníky, neboť se kromě Martina Tauše a Lukáše Raaba vytáhl dopředu i Rene Rimovičs. Táborsko přežilo i pětiminutové nastavení a zvítězilo 1:0. Nám se v neúplné sestavě povedlo na půdě favorita odehrát vyrovnané utkání, stejně se však domů vracíme s prázdnou.