Místo: Stadion SK Líšeň.
Počet diváků: 517.

Líšeň: Vajner – Pašek, Jeřábek, Černín, Lutonský – Čermák – Otrísal (90.Džupenjuk), Polášek (78. Machalík), Matocha (90. Weber), Sokol (90. Šumbera) – Vandas (82. Zikl). Trenér Valachovič.

Táborsko: Pastornický – Plachý, Kone,Novák, Kosek – Varačka (78. Sojka), Kopřiva (78. Alexandr), Kateřiňák, Sylla (66. Kronus) – Dordič (66. Šašinka), Mach. Trenér Nádvorník.

Trenér Valachovič byl díky zranění Ulbricha v utkání v Jihlavě nucen změnit obvyklou sestavu, a na místě pravého záložníka nastoupil netradičně Erik Otrísal.

První poločas diváky rozhodně nenudil. Od začátku jsme byli aktivnějším týmem a mohli jsme udeřit již ve čtvrté minutě. Matocha se zjevil sám na malém vápně, ale střelou z první těsně minul. Hrozili jsme nebezpečnými centry do vápna, několik jich soupeř pokryl, ve třinácté minutě Vandas sice dostal míč do sítě, ale branka nebyla uznána pro offside. Na centr Jeřábka a hlavičku Jakuba Černína už hostující brankář neměl a Kuba uklidil míč k pravé tyči. Do zhruba pětatřicáté minuty jsme měli zápas pod kontrolou, v posledních deseti minutách prvního poločasu jsme se ale museli bránit. Dordićova hlavička skončila na horní síti, o poznání lepší ránu Kopřivy musel pro změnu likvidovat parádním zákrokem Vajner. Neujala se ani prudká střela Macha, a tak se šlo do kabin za stavu 1:0.

Úvod do druhé půle k nám nebyl příznivý. První útok Táborska po změně stran trval 37 vteřin a bylo srovnáno. Radost Jihočechů ale trvala sotva tři minuty. Poté se projevila síla našeho kolektivu, ve 49. minutě vyhrál Čermák souboj na čáře, poslal míč do vápna, kde Matocha patičkou posunul Sokolovi, který pálil k bližší tyči. Opět jsme vedli. Hráli jsme odpovědněji a přidali i třetí branku, po pátém rohovém kopu v sérii, kdy Matochův centr dostal na hlavu Adrián Čermák a třetí gól byl na světě. Pokud byl k vidění pohledný první poločas, ten druhý byl ještě lepší. Vzápětí jsme mohli skórovat počtvrté, Vandasovu uličku zachytil Sokol, jenž se snažil procpat míč mezi Pastornického nohy, ale neúspěšně. Patnáct minut před koncem Vandasova tvrdá rána mezi nohy nadělala hostujícímu gólmanovi problémy, ale míč dokázal vyrazit. Ve zbytku středečního vloženého duelu jsme si výsledek pohlídali a dokráčeli ke třem bodům.